Platby za vykoupený šrot

OKAMŽITÁ PLATBA-PENÍZE JSOU DO JEDNÉ MINUTY NA VAŠEM ÚČTU PO VÝKUPU-pro tento převod je potřeba si říct u obsluhy provozovny.

Dle nového zákona č. 185/2001 Sb. přešel kovošrot Jankov od 1. 10. 2015 na bezhotovostní platbu převodem na účet a poštovní složenkou typu B.

Peníze budou připsány na Váš učet v den výkupu ihned,nebo večer,další den,nebo do dvou dnů od výkupu(záleží u jaké banky mate účet)

Možnosti platby

Nabízíme celkem dvě možnosti bezhotovostních plateb. Výběr záleží pouze na Vás.

1. BANKOVNÍM PŘEVODEM

Poplatek: ŽÁDNÝ
Co potřebujete: VÁMI ZVOLENÉ ČÍSLO ÚČTU + OP

2. SLOŽENKOU TYPU B (ČESKÁ POŠTA)

Poplatek: 24 Kč (od 1 do 5 000 Kč); 34 Kč (od 5 001 do 50 000 Kč); + 6 Kč za každých dalších 10 Kč(Samotnou složenku obdržíte poštou nejpozději do týdne)

Z důvodu nového nařízení vlády, se od 1.5.2016 nesmí vykupovat jakékoliv části autovraků (Karoserie, výfuky, brzdové obložení, motory atp.) Nařízení se netýká firem (IČO).

Demontáže a likvidace technologických zařízení, strojů, nákladních vozidel, zemědělskcýh strojů, hal, přístřešků  apod.    Prodej užitkového materiálu a další

PŘI PRAVIDELNÝCH NEBO VĚTŠÍCH NÁVOZECH INDIVIDUÁLNÍ CENY MOŽNÉ

Upozorňujeme na možnost častých výkyvů cen v závislosti vývoji cen na burze LME, konečná cena stanovena vždy na provozovně / tel.: 608119877

NEVYKUPUJEME: obaly z komunálního odpadu, odpad znečištěnými ropnými či jinými nebezpečnými látkami. Nevykupujeme suroviny nabyté nezákonným způsobem. Konečná výkupní cena bude stanovena po vizuální prohlídce.

NEVYKUPUJEME KRADENÝ MATERIÁL, UMĚLECKÉ A PIETNÍ PŘEDMĚTY. SOUČÁSTI Z OBECNĚ PROSPĚŠNÝCH ZAŘÍZENÍ (DOPRAVNÍ ZNAČKY, KANALIZACE, OSVĚTLENÍ, APOD.)

Případné dotazy vždy zodpoví obsluha provozovny.

Při různých nečistotách (jiný kov, zemina, barva, plast atd.) je prováděna srážka z ceny. Pokud chcete dostat maximální cenu, tak doporučujeme tyto nečistoty odstranit.

Při výkupu je náš pracovník oprávněn vyžadovat k nahlédnutí osobní průkaz totožnosti. Bez ověření totožnosti nebude kovový odpad odebrán ani vykoupen (dle zákona 106/2005 Sb.).

Uvedené ceny jsou bez DPH. Pro plátce DPH platí přenesená daňová povinnost (dle § 92c zákona č. 235/2004 Sb.). Všechny ceny jsou smluvní.